Dospělácké závěsné křeslo - FEMME FATALE

ZDARMAZDARMA 17 000 Kč –11 %
Dospělácké závěsné křeslo - FEMME FATALE
17 000 Kč –11 % 15 000 Kč
k odeslání
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Má výraznou rtěnku a vůni svého těla trousí po okolí ...

 

V Houpajdě můžete:

  • spát pod dekou/přemýšlet/rozjímat
  • relaxovat/meditovat
  • číst knihu/poslouchat hudbu
  • pracovat na laptopu
  • tulit se s dětmi/zvířaty
  • milovat se/smát se
  • kojit své miminko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesla Houpajda vynikají svou pohodlností. Jsou ergonomicky navržena tak, aby se celé tělo cítilo dobře (od hlavy, po plosky nohou). Váha těla se rozloží po celé délce zad, tedy nezatěžuje křížovou kost, kterou sedavým způsobem velmi často zatěžujeme. Svaly se od páteře oddálí a to samé udělají obratle. Houpajda Vás podrží. Už jen při pohledu Vás napadne, že to musí být ohromně příjemný zážitek. 

Plné strany navozují dojem úkrytu/bunkru/osobního prostoru, kde můžete v důvěře pustit vše, co je potřeba. Budí dojem otevřené matčiny náruče, která konejší a uklidňuje. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jak nám toto chybí. 

Jedná se o kus nábytku, který levituje v prostoru. Uvidíte, že se Houpajda stane centrem dění a radosti.

 

FEMME FATALE

Křeslo je z matného sametu Brunei s výraznými vlastnostmi a vysokou pevností. Teflonová úprava podporuje, že kapaliny (rozlitá voda/džus) stékají po povrchu. Špatná přilnavost nečistot. Výborně se pere a je vysoce odolná proti oděru. Nežmolkuje a dobře drží barvy na světle. Nejoblíbenější látka co se týče údržby a příjemnosti na dotek!! Odstín a dezén látky na fotografiích se může mírně lišit od vzorníku.

Na látku by nemělo svítit Slunce, barvy nemají UV faktor a mohly by na Slunci blednout.

Obecné info o "dospělácké Houpajdě"

 

"Věděli jste, že namalované rty jsou synonymem prokrvené vulvy? Jaký obrázek ženy Vám skočí před oči? Já vidím ženu, která má probuzenou sexuální energii, dráždivou a svěží. Má se ráda, je sobecká i laskavá. Dokáže být potvora i láskyplná něžná náruč. Ráda si hraje, je jako kotě, chvíli tu je a pak je jinde. Setkání s ní je jako průjezd Pendolinem. Všichni ztuhnou, ohromeni silou a vzrušením. Muže stáhne z reality už jen svou blízkostí. Jde z ní trochu nepředvídatelnost. Jsou fascinováni, ale zároveň se jí bojí. Tady to vůbec nemají pod kontrolou. Oživuje zvířata, rozzáří důchodce na chodníku, její vyzařování pozlatí vzduch kdekoliv. Je to laskavá pokušitelka. Rozdává, ale také sama bere. V každé z nás tato poloha je, je naší součástí!!! Chtějte ji občas pustit ven, nestyďte se za ní. Je to chodící životní energie."

 

DSC07222

 

 KOLIK PROSTORU POTŘEBUJETE? 

 1m

 

UCHYCENÍ

Křeslo lze zavěsit do stropu, do trámu, na větev - více v článku INSTALACE

Na jedno oko/jeden závěs - pak je rozpěra nutná. Houpajda by se s Vámi zavírala. Pokud zavěsíte na dvě oka (rozteč cca 140 cm), rozpěra není nutná, nelze se ale na Houpajdě točit dokola.

 

LANO

Součástí Houpajdy je 10m polypropylenového lana 1,2cm. Lano je vhodné na ven i na doma. Na vyžádání mohu zaslat jutové - přírodní.

1585840279oldtimer

ROZPĚRKA

Rozpěrky jsou nyní vyráběny z břízy. Jsou ošetřeny transparentní bio olejovou lazurou. Lze si vybrat mezi délkou 100/130cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autorská tvorba
vhodné k dětem: ano
vhodné do prostoru se zvířaty: ano
vhodné na ven: pouze pod pergolu
praní: na 30°C a otáčky 600
materiál: 100% polyester
rozměry: 180x170cm
nosnost: 200kg
v ceně: polstrované křeslo, 10m lana, dřevěná rozpěra 130cm, vak na Houpajdu, dáreček, Všímavky