Dospělácké závěsné křeslo - HOJNOST

ZDARMAZDARMA
Dospělácké závěsné křeslo - HOJNOST
13 990 Kč
k odeslání
Můžeme doručit do:
30.9.2022

Hojnost, pusť k sobě všechno bohatství co ti patří.

 

V Houpajdě můžete:

  • spát pod dekou/přemýšlet/brečet
  • relaxovat/meditovat
  • číst knihu/poslouchat hudbu
  • pracovat na laptopu
  • tulit se s dětmi/zvířaty
  • milovat se/smát se
  • kojit své miminko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesla Houpajda vynikají svou pohodlností. Jsou ergonomicky navržena tak, aby se celé tělo cítilo dobře (od hlavy, po plosky nohou). Váha těla se rozloží po celé délce zad, tedy nezatěžuje křížovou kost, kterou sedavým způsobem velmi často zatěžujeme. Svaly se od páteře oddálí a to samé udělají obratle. Houpajda Vás podrží. Už jen při pohledu Vás napadne, že to musí být ohromně příjemný zážitek. 

Plné strany navozují dojem úkrytu/bunkru/osobního prostoru, kde můžete v důvěře pustit vše, co je potřeba. Budí dojem otevřené matčiny náruče, která konejší a uklidňuje. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jak nám toto chybí. 

Jedná se o kus nábytku, který levituje v prostoru. Uvidíte, že se Houpajda stane centrem dění a radosti.

 

HOJNOST

Křeslo Hojnost je vyrobeno z látky Moona a Burundi. Moona je typická pro svůj matný vzhled, režnou texturu a jemnost. Látka se dobře udržuje, nezatrhává se a nestrhává na sebe tolik pozornosti. Burundi je měkká, jemná a dobře se čistí. 

"Malba Hojnost vznikla pro podporu toho, po čem toužíme. Každému je dopřáno, pro každého zde je vše co potřebuje. Jen si to umět vzít, natáhnout se pro to, dovolit si. Koupat se ve zlatě, v lesku a nestydět se za to. Necítit sebemenší nepříjemný pocit, z toho co ke mně proudí, co se nabízí. Přijímej, patří ti to."

Odstín a dezén látky na fotografiích se může mírně lišit od vzorníku.

Obecné info o "dospělácké Houpajdě"

DSC05755

 

KOLIK PROSTORU POTŘEBUJE?

1m

UCHYCENÍ

Křeslo lze zavěsit do stropu, do trámu, na větev - více v článku INSTALACE

Na jedno oko/jeden závěs - pak je rozpěra nutná. Houpajda by se s Vámi zavírala. Pokud zavěsíte na dvě oka (rozteč cca 140 cm), rozpěra není nutná, nelze se ale na Houpajdě točit dokola.

 

 

LANO

Součástí Houpajdy je 10m polypropylenového lana 1,2cm. Lano je vhodné na ven i na doma. Na vyžádání mohu zaslat jutové - přírodní.

1585840279oldtimer

ROZPĚRKA

Rozpěrky jsou nyní vyráběny z břízy. Jsou ošetřeny transparentní bio olejovou lazurou. Lze si vybrat mezi délkou 100/130cm.