Rodinné závěsné křeslo - JASNÉ VIDĚNÍ

ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Rodinné závěsné křeslo - JASNÉ VIDĚNÍ
19 990 Kč 22 990 Kč od 19 990 Kč
na objednávku na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
4.7.2023 4.7.2023 Zvolte variantu

Jasné vidění, někdy je potřeba nahlédnout na věci tak jak jsou, bez zabarvení.

 

V Houpajdě můžete:

  • natáhnout nohy
  • zabalit se do manžela/manželky
  • relaxovat/meditovat
  • číst knihu/poslouchat hudbu
  • pracovat na laptopu
  • tulit se s dětmi/zvířaty
  • milovat se/smát se
  • odložit min. 3 děti
  • kojit své miminko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesla Houpajda vynikají svou pohodlností. Jsou ergonomicky navržena tak, aby se celé tělo cítilo dobře (od hlavy, po plosky nohou). Váha těla se rozloží po celé délce zad, tedy nezatěžuje křížovou kost, kterou sedavým způsobem velmi často zatěžujeme. Svaly se od páteře oddálí a to samé udělají obratle. Houpajda Vás podrží. Už jen při pohledu Vás napadne, že to musí být ohromně příjemný zážitek. 

Plné strany navozují dojem úkrytu/bunkru/osobního prostoru, kde můžete v důvěře pustit vše, co je potřeba. Budí dojem otevřené matčiny náruče, která konejší a uklidňuje. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jak nám toto chybí. 

Jedná se o kus nábytku, který levituje v prostoru. Uvidíte, že se Houpajda stane centrem dění a radosti.

 

JASNÉ VIDĚNÍ

Rodinné křeslo je vytvořeni z matné látky Burundi, která vyniká svou měkkostí. Látka je ošetřena voduodpudivým nástřikem, tedy je odolnější proti ušpinění a vsáknutí tekutin. Látka je na omak podobná luxusnímu Mysticu. Dobře se pere a je pevná v tahu.

Odstín a dezén látky na fotografiích se může mírně lišit od vzorníku.

"Obraz JASNÉ VIDĚNÍ vznikl během vztahu s mužem. Říká se, že vztahy nás nejvíce formují. Přitahujeme si k sobě stejné lidi, kteří nám krásně odzrcadlí, kdo jsme my. Někdy ale věci nejsou zcela zřejmé. Když se odhází všechen nános, zkrášlovadla, čančadla, vonítka a krásné věty, lze teprve nahlédnout na pravou podstatu věci - tady vztahu. Je to skvělý muž! Barvy připomínají písečné pobřeží, kde je vidět až na dno ...."

Obecné info o "rodinné Houpajdě"

DSC05512

 

 

KOLIK PROSTORU POTŘEBUJE?

rodinna

UCHYCENÍ

Křeslo lze zavěsit do stropu, do trámu, na větev - více v článku INSTALACE

Na jedno oko/jeden závěs - pak je rozpěra nutná. Houpajda by se s Vámi zavírala. Zda-li zavěsíte na dvě oka (rozteč cca 150 cm), rozpěra není nutná, nelze se ale na Houpajdě točit dokola.

 

 

LANO

Součástí Houpajdy je 10m polypropylenového lana 1,2cm. Lano je vhodné na ven i na doma. Na vyžádání mohu zaslat jutové - přírodní.

1585840279oldtimer

ROZPĚRKA

Rozpěrky jsou nyní vyráběny z břízy. Jsou ošetřeny transparentní bio olejovou lazurou. Lze si vybrat mezi délkou 140/120cm.