Dětské závěsné křeslo - CUBE

ZDARMAZDARMA 8 990 Kč –22 %
Dětské závěsné křeslo - CUBE
8 990 Kč –22 % 6 990 Kč
k odeslání
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Designový samet s prostorovou malbou. Má prodlouženou opěrnou část, opře si hlavu i dospělák!!!

Dětská Houpajda:

  • je bunkrem pro děti, kde mají svůj vlastní mikroprostor
  • je pelíškem pro relax i hru
  • je postýlkou na spaní
  • je sedačkou pro dospělého, u nových střihů si dospělý opře hlavu
  • je designovým doplňkem do kaváren, kde je potřeba sedět

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální, polstrované závěsné křeslo, je vhodným doplňkem do prostor, kde se pohybují děti. Je pomůckou, která děti zabaví a vykouzlí jim úsměv na tvářiPomáhá v rozvoji smyslového vnímání, pohybových a poznávacích schopností pohybového aparátu.

Dětské závěsné křeslo je velikostně vhodné pro děti, které si samy do Houpajdy zalezou (chodící) až po dospělé menšího vzrůstu, nebo ty, kteří si nechtějí v Houpajdě lehat. Křeslo je uprostřed prošité, aby se výplň nepohybovala při velkém hraní. Dostává tak tvar "L". Houpajda je oboustranná - když se jedna strana ušpiní, můžete např. křeslo před vypráním ještě otočit. 

 

CUBE

Sametová látka španělské výroby. Výhodou této látky je, že na ní nejsou tolik vidět skvrny. Dobře se pere, tak jako každý polyester (nečistoty z něj "sklouznou").

K Houpajdě lze ušít i polštáře ve stejné látce, které se rozhodí po okolních křeslech/pohovce, vznikne tak větší integrita prostoru. Kalkulaci polštářů Vám udělám na přání. 

 

DSC04422

 

KOLIK PROSTORU POTŘEBUJETE?

detska

UCHYCENÍ

Křeslo lze zavěsit do stropu, do trámu, na větev - více v článku INSTALACE

Na jedno oko/jeden závěs - pak je rozpěra nutná. Houpajda by se s Vámi zavírala. Pokud zavěsíte na dvě oka (rozteč cca 140 cm), rozpěra není nutná, nelze se ale na Houpajdě točit dokola.

 

LANO

Součástí Houpajdy je 10m polypropylenového lana 1,2cm. Lano je vhodné na ven i na doma. Na vyžádání mohu zaslat jutové - přírodní.

1585840279oldtimer

ROZPĚRKA

Rozpěrky jsou nyní vyráběny z břízy.Jsou ošetřeny olejem s přídavkem přírodních vosků. Lze si vybrat mezi délkou 100/130cm.