Udělejte si výlet!! Showroom, pivovar i Chrám Sv.Barbory

Navštivte nás a vyberte si podle pocitu

 

Cítím, že spousta z Vás si potřebuje Houpajdu vyzkoušet. Není divu, je to velká věc, ne zrovna levná a objednat něco po e-shopu může být risk. Až tělo Vám řekne, zda Houpajda splňuje to, po čem toužíte. Pojměte výlet za Houpajdou, jako celodenní výlet KutnáHora - Malešov.

 IMG_8144

Na zahradě nám visí všechny tři velikosti. Postupně se můžete poválet ve všech :) Přichystám Vám nějaké dobrůtky, ať nemusíte pospíchat.

Ukáži Vám, jak se do Houpajdy nastupuje, jaké jsou tam polohy a hlavně, jak se z křesla vystupuje. Jak jsem zjistila, Mnoho z vás má obavy, aby vylézání nebylo příliš náročné. Jde jen o práci s těžištěm.

Vystavím Vám vzorníky s látkami. Uvidíte je na denním světle a osaháte. Klidně si přivezte kousek interiérové látky, kterou potřebujete sjednotit s látkou křesla.

 DSC00062

 

Děti si zde mohou zalézt do džungle – současný stav sadu, nebo podrbat dvě fenky s kočičkou. Pískoviště, polní kuchyňka. Děti se tu v týdnu objeví hodně, tak jsme vybavení :)

 

V Malešově se můžete projít k přehradě, navštívit pivovar Malešov (30m od našeho domu), dát si burger nebo palačinku. Vyrazit ke zřícenině Sion nebo jít pěšky do Kutné Hory přes tři zrestaurované mlýny, podél horolezců a Velkého rybníka, kde se celoročně koupeme (cca 6km).

https://www.malesov.cz/

 

V Kutné Hoře lze udělat okruh vnitřním městem 

Moje tipy :)

 

mapa1. Zahrady u Jezuitské koleje

2. Chrám Sv. Barbory

3.GASK - galerie umění

4. Muzeum čokolády

5. Restaurace 4 sestry

6. Sady B. Pacáka

7. Breuerovy sady

8. NS Stříbrná stezka

 

 

 

Objednejte si návštěvu :) Věřte, že nám společnost udělá radost. T.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení